środa, 20 Sierpnia 2014  |  imieniny: Bernarda, Sabiny, Samuela

Wiadomości, publicystyka, komentarze

10 KOLEJKA II LIGI ZACHODNIEJ ZAWISZA BYDGOSCZ- NELBA WĄGROWIEC 5:1

Nie, 26 września 2010, 11:27
Portal Miejski - MOJA BYDGOSZCZ,, red. J. Pachota,

To już trzeci mecz bez udziału publiczności rozgrywali piłkarze bydgoskiego Zawiszy.

A szkoda, ponieważ przy tak pięknej jesiennej pogodzie kibice i sympatycy piłki nożnej w Bydgoszczy zapełniliby bydgoski stadion. Piłkarze bydgoskiego Zawiszy podejmowali na swoim boisku drużynę Nelba Wągrowiec. Podopieczni Macieja Murawskiego umieścili w bramce gości 5 goli. Już w 10 minucie padła pierwsza branka dla Zawiszy, której autorem był   napastnik Wojciech Okińczyc (18). Na boisku  Gospodarze dyktowali warunki Gościom, w 32 minucie po asyście Pawła Tabaczyńskiego (26 ) - Wojciech Okińczyc (18) strzelił drugiego gola. Trzecia (w 65 minucie) bramka dla Gospodarzy była zasługą Łukasza Ślifirczyka (13).Zawodnicy Zawiszy nie czekali z następnym golem już w 67 minucie Gospodarze prowadzili  4:0. Ten czwarty gol wyglądał na samobójczy obrońcy Nelby, jednak to zasługa  Cezarego Stefańczyka ( 20), który dośrodkował w pole karne a piłka bardzo ładnie trafiła do bramki Gości. Dla żółto- czarnych honorowego gola w 78 minucie meczu strzelił Piotr Sarbinowski. W 88 minucie radość dla Zawiszy- napastnik Wojciech Okińczyc (18) umieścił piłkę w bramce Nelby. Mecz zakończył się wynikiem 5:1 .